Film Resort

FILM RESORT


Film Resort toodab visuaalselt silmapaistvaid filme ja reklaame, mis kõnetavad.

Film Resort viib edasi filmide ja reklaamidega edasi olulisi visuaalseid sõnumeid keskkonnast, hoolimisest ja võrdsusest.


Film Resort jaoks on olulised keskkonnahoid, bioloogiline mitmekesisus ja ökosüsteemid, säästev tootmine ja tarbimine ning kliimamuutuste vastased meetmed.


Ettevõte teeb koostööd partneritega, kelle jaoks on olulised samasugused keskkonnahoidlikud rohepõhimõtted.


Toetame õiglase, mitmekesise ja turvalise töökeskkonna loomist.


Film Resort panustab valdkonna arengu õitsengusse ja töökultuuri eetilisemaks ja mitmekesisemaks muutmisesse, et filmitootmine oleks Eestis jätkusuutlik ja kõiki valdkonna inimesi arvestav.

Muudame maailma hoolivamaks iga visuaali haaval.

TEEKOND

Film Resort alustas oma keskkonnateadlikku teekonda 2015. aastal, tootes mittetulundusühingutele sotsiaalmeedia kampaaniavideoid.


2016. aastal valmis postproduktsioon ja värvimääramine antroploogilisele lühidokumentaalfilmile “The Ghost," mis tõstab teadlikkust Taimaa põllumajanduskultuurist ja metsade hävimisest.

2016. ja 2017. aastal valmis Film Resort käe all kaks ülipopulaarset videokampaaniat MTÜ Loomusele, koostöös Saara Piusi ja Maksim Galaniniga, mis tõstsid teadlikkust metsloomade ebaeetilisest kasutamisest tsirkustes.


2017. aastal keelustati metsloomade kasutamine tsirkustes Eestis.Aastatel 2015-2021 valmis kümmekond videot karusloomafarmidest Loomusele, selleks et tõsta teadlikkust farmide ebaeetilisusest ja kahjulikest mõjudest keskkonnale. Lisaks valmis 2017. aastal videokampaania koostöös Loomuse, Marten Kuninga ja Mirtel Pohlaga, selleks et tõsta teadlikkust karusloomafarmidest.


2021. aastal keelustati karusloomafarmid Eestis viie aastase üleminekuajaga.

2023. aastal tootis Film Resort lühifilmi “Lillade õuduste öö," mis räägib Eesti kväär ööelust 1920. ja 1930. aastatel. Tootmine ja võtteperiood viidi läbi jälgides Soome filmitööstuse rohejuhendit "Ekosetti.”


Võtteperioodi käigus arvestati sellega, et võtete transpordikorralduse ja võttetoitlustuse süsinikujalajälg oleks võimalikult väike ning sellest tulenevalt jätkusuutlik.


Tegime koostööd partneritega, kelle jaoks olid olulised samasugused väärtused.